«Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
Бизнестің сенімді серіктесі

Atameken Business

Бизнес-күнтізбе

.

Көрмелер кестесі

Құрамы

2019 жылғы Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасы Өңірлік кеңесі мүшелерінің тізімі

 

ФИО

Должность

1  

Салықова

Римма Аждарқызы

Өңірлік кеңес төрайымы,

«Алматы бояулары» ЖШС Директорлар кеңесінің басшысы, Талдықорған қ.

2

Абдрахимов Мират Хаматайұлы

«Абдрахимов» ШҚ басшысы, Сарқан ауданы

3

Әлімқұлов

Ерлан Кеңесұлы

«Беріктас» өндірістік компаниясы» ЖШС Бас директоры, Жамбыл ауданы

4

Аникин Александр Владимирович

«Геодезия сервис» ЖШС Бас директоры, Талдықорған қ.

5

Атайбеков Бақыт Ынтықбайұлы

«Агрофирма «Dinara-Ranch» ЖШС директоры, Балқаш ауданы

6

Батырбекова

Күләнда Увалханқызы

Қазақстан мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қауымдастығының Алматы қ.  және Алматы облысы бойынша филиалының директоры, "Жаңа Жетісу Білімі" ҚҰ Президенті, Талғар ауданы

7

Көкенова Анар

«Алюгал» ЖШС Бас директоры, Талғар ауданы

8

Дүзгенбаев Қайрат Кәрімұлы

«Атамекен» Талдықорған кәсіпкерлерінің одағы қауымдастығы» ЗТБ Президенті, Талдықорған қ.

9

Жазықпаева Жанна Тастемірқызы

 «Баянаул моторс» ЖШС директоры, Қарасай ауданы

10

Жапарқұл Тасқын Тұрғанғазыұлы

«Ернар» ШҚ басқарушы диркеторы, Панфилов ауданы

11

Изимова Суриям Тұрғанқызы

 «Ирада – Балык» ЖШС директоры, Панфилов ауданы

12

Нүсіпқожаев Талғат Жоспарханұлы

«Өркен» ШҚ басшысы, Райымбек ауданы

13

Оқаева Жамал Қожамбердіқызы

«Еркетай» балабақшасының құрылтайшысы, Ұйғыр ауданы

14

Буксиков Нұрғали Қанатұлы

«АВЗ» ЖШС директоры, Іле ауданы

15  

Пұсұрманов Асқар Асылбекұлы

«Тамас» ЖШС директоры, Қаратал ауданы

 

16

Сарғалдақов Жанатбек Сәдуақасұлы

«Кассанжар» ЖШС директоры, Ескелді аудандық мәслихатының депутаты

17

Хильниченко Александр Викторович

«Хильниченко А.В.» ЖК басшысы, Ескелді ауданы

18

Саятова Баршагүл Ахатқызы

Алакөл аудандық Іскер әйелдер кеңесінің төрайымы, «Асқартау» ШҚ басшысы,  Алакөл ауданы

19

Сребный Петр Анатольевич

«ТК-Метакон» ЖШС директоры, Талдықорған қ.

20

Телпекбаева Жанна Тілеубекқызы

«Іле ауданы кәсіпкерлерінің қауымдастығы» ҚҰ президенті, «Прогресс» политехникалық колледжінің директоры, облыстық мәслихат депутаты, Іле ауданы

21

Шалбаев Бақыт Сарбасұлы

«Текелі тау-кен байыту зауыты» ЖШС директоры, Текелі қ.

22

Тоқтағұлов Ербол Нұрбекұлы

"Уыз Maй Industry" ЖШС директоры, Көксу ауданы

23

Тұлымшақова Күлзира

"Ғажайып" ЖК директоры, Ақсу ауданы

24

Файзулин Баниямин Джихангерұлы

Кәсіпкерлердің құқығын қорғау және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі кеңес төрағасы, Талдықорған қ.

25

Хакимов Рустам Фаргатович

«Алматы облысының ішкі туризмін дамыту» ЗТБ төрағасы, «Хакимов» ЖК, «Фортуна Фуд» ШС директоры, Талдықорған қ.

26

Хачатрян Артур Санасарович

 «Дорпласт-инвест» өндірістік компаниясы» ЖШС директоры, Қапшағай қ.

27

Жамалбеков Топжар Есболұлы

«Apple World» ЖШС құрылтайшысы, Еңбекшіқазақ ауданы

28

Кузиев Зәкіржан Пірмұхамедұлы

(үміткер)

«Универсал» ЖШС, «Жаркент     крахмал-сірне зауыты» ЖШС директоры, Панфилов ауданы

 

29

Ахметова Гүлмира Асқарқызы

(үміткер)

«Қазақстанның Халық банкі» АҚ өңірлік филиалының директоры, Талдықорған қ.

30

Бекиев Қайрат Ботайұлы

(үміткер)

«Мәди» ШҚ басшысы, Кербұлақ ауданы

 

Серіктестер