«Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
Бизнестің сенімді серіктесі

Сабағаттық-кеңесші органдар

Атауы

Жұмыс органының атауы

СКО мүшелері (бизнес өкілдері)

Ескертпе

1

2

 

3

4

1.

Жер қатынастарын реттеу саласындағы мәселелерді қарастыру жөніндегі комиссия

 «Алматы облысының Жер қатынастары басқармасы» ММ

1) Султанбек Адлет,

Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасы

2) Файзулин Расим, «Арс ЛТД» ЖШС директоры

3) Аникин Александр Владимирович, «Геодезия сервис» ЖШС директоры

4) Саргалдаков Жанатбек Садвакасович, «Саргалдаков Ж» ШҚ басшысы, Ескелді ауданы

5) Керимбеков Акшабай Дюсембекович, «Қазақстан фермерлер одағы» РҚҰ Алматы облысы бойынша директоры

6) Дузгенбаев  Кайрат  Каримович, «Талдыкорганский Союз предпринимателей «Атамекен» ЗТБ Қауымдастығының төрағасы

7) Сапи Толепберген, «Бакдаулет Толепберген» АШК төрағасы

 

2.

Алматы облысын үдемелі индустриалдық дамыту жөніндегі үйлестірушілік кеңесі

 «Алматы облысының кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық даму басқармасы» ММ

1) Озеров Сергей Матвеевич,  «ТК Интеграл» ЖШС басшысы

2) Абильшаиков Нариман Бактыбаевич, Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасының директоры

3) Замковая Валентина Михайловна, образование «Рахат-Талдыкорган» ЖШС директоры

4) Дузгенбаев  Кайрат  Каримович, «Талдыкорганский Союз предпринимателей «Атамекен» ЗТБ Қауымдастығының төрағасы

5) Саргалдаков Жанатбек Садвакасович, «Саргалдаков Ж» ШҚ басшысы, Ескелді ауданы

  1. Мусаев Бахыт Мусаевич, «Даму» КДҚ» АҚ Алматы облысы бойынша филиалының директоры
  2. Бейдали Марк Бейдалиулы, «Kazakh invest» ҰҚ» өңірлік өкілдігінің басшысы
  3. Сюбар Павел Борисович, кәсіпкер

 

3.

Алматы облысының Қала құрылысы кеңесі

 «Алматы облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы» ММ

1) Абильшаиков Нариман Бактыбаевич, Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасының директоры

2) Нысанбаева Любовь Владимировна, ҚР Қала құрылысын салушылар одағының президенті

3) Рустембеков Акмурза Исаевич, ҚР Сәулетшілер одағының президенті

4) Мусылманбеков Болат Аманжолович, ҚР Сәулетшілер одағының Жетісу өңірі бойынша вице-президенті

 

4.

 «Жетісу» ӘАТ» ҰҚ» АҚ Директорлар кеңесі

 

  1. Салыкова Римма Аждаровна, Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасы Өңірлік кеңесінің төрайымы
  2. Сребный Петр Анатольевич, «КТ-Метакон» ЖШС директоры, Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасы Өңірлік кеңесінің мүшесі
  3. Токтагулов Ербол Нурбекович, «Уыз Май industry» ЖШС директоры, Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасы Өңірлік кеңесінің мүшесі

 

5

Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау, тұтынушылардың құқығын қорғау Комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті жанындағы Сарапшылық кеңес

Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау, тұтынушылардың құқығын қорғау Комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті

  1. Оташбаев Диас Кабдулинович, Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасының сарапшысы

2) Кузенбаев Айбек Максатулы, «ЖетысуЭнерготрейд» ЖШС директоры

3) Ниязбеков Макет Жагыппарулы, «Темирсерик» ЖШС директоры

4) Тарасенко Виталий Владимирович, «Тавиди» ЖШС директоры

5) Макаренко Людмила Алексеевна, «Казцинк-ТЭК» ЖШС бас инженері

 

Атауы

Жұмыс органының атауы

СКО мүшелері (бизнес өкілдері)

Ескертпе

1

2

 

3

4

1.

Талдықорған әкімдігі жанындағы құқықбұзушылықты алдын алу жөніндегі комиссия

 

1) Дузгенбаев  Кайрат  Каримович, «Талдыкорганский Союз предпринимателей «Атамекен» ЗТБ Қауымдастығының төрағасы

2) Султанбек Адлет Султанбекулы ӨКП бөлім басшысы

3) Газалиев Амир Ахметович, құқықтық бақылау комитетінің төрағасы, «Кәсіпкерлердің құқығын қорғау қауымдастығы» ҚҰ төрағасы

 

2.

Талдықорған әкімдігі жанындағы мемлекеттік символдар жөніндегі комиссия

 

1) Вологодский Константин Гаврилович, «АСПМК-519» ЖШС директорының орынбасары

2) Дерий  Юрий Анатольевич, жеке кәсіпкер

 

3

Талдықорған әкімдігі жанындағы ҰЕҰ қарым-қатынас жөніндегі үйлестірушілік кеңес

 

1) Никишин Олег Викторович - «Казмехономонтаж» ЖШС бас директоры

2) Казангапов Алмас Ниязбекович- «АК» ЖШС директоры

3) Варченко Дмитрии Владимирович, «Торгмантаж сервиз» ЖШС директоры

 

4

Сыбайлас жемқорлықпен күрес жөніндегі комиссия

 

1) Карабасов Дарибек Болемисович -  «Дархан-К» ЖШС директоры

2) Дузгенбаев Кайрат Каримович, «Талдыкорганский Союз предпринимателей «Атамекен» ЗТБ Қауымдастығының төрағасы

3) Саргалдаков Жанатбек Садвакасович, «Саргалдаков Ж» ШҚ басшысы, Ескелді ауданы

 

5

Есірткіқұмарлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру бойынша қалалық ведомствоаралық штабы

 

1) Казангапов Алмас Ниязбекович, «АК» ЖШС директоры

2) Саргалдаков Жанатбек Садвакасович, «Саргалдаков Ж» ШҚ басшысы, Ескелді ауданы

3) Султанбек Адлет Султанбекулы, ӨКП бөлім басшысы

4) Газалиев Амир Ахметович, құқықтық бақылау комитетінің төрағасы, «Кәсіпкерлердің құқығын қорғау қауымдастығы» ҚҰ төрағасы

 

6

Талдықорған қаласы аумағында «нөлдік төзімділік» қағидатын қамтамасыз ету мәселелері бойынша жұмыс тобы

 

1) Казангапов Алмас Ниязбекович, «АК» ЖШС директоры

2) Варченко Дмитрии Владимирович, «Торгмантаж сервиз» ЖШС директоры

3) Газалиев Амир Ахметович, құқықтық бақылау комитетінің төрағасы, «Кәсіпкерлердің құқығын қорғау қауымдастығы» ҚҰ төрағасы

 

7

Талдықорған әкімдігі жанындағы діни ұйымдармен байланыс жөніндегі кеңес

 

1) Никишин Олег Викторович -  «Казмехономонтаж» ЖШС директоры

2) Ешмухамбетулы Ермек жеке кәсіпкер

3) Султанбек Адлет Султанбекулы ӨКП бөлім басшысы

 

8

Талдықорған әкімдігі жанындағы Әйелдер ісі және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі комиссия

 

1) Жексебинова Гульжан Макатаевна - «Жексебинова Г. М.» ШҚ басшысы

2) Онгарбаева Алмагуль Шегеевна, ӨКП бөлім басшысы

3) Нурова Дана Жеткиншекова, «Алматы облысы тұтынушыларының құқығын қорғау» ҚҰ жетекшісі

4. Липухин Павел Григорьевич, «Орталык» орталығының жетекшісі

 

9

Жер қатынастарын реттеу саласындағы мәселелерді қарастыру жөніндегі комиссия

 «Талдықорған қаласы жер қатынастары бөлімі» ММ

1) Султанбек Адлет, ӨКП бөлім басшысы

 

Серіктестер